SÜPER LIG

VIŠĆA BRILJIRAO S DVA GOLA I DVIJE ASISTENCIJE, DEBITIRAO BAJIĆ

Edin Višća je zabio dva gola i asistirao za druga dva, a posebno je lijepa bila ona za zadnji pogodak momčadi kada je petom ostavio loptu Adebayoru

Basaksehir je u 19. kolu turskog prvenstva s uvjerljivih 5:0 pobijedio posljednji Karabükspor, a najbolji na terenu je bio Edin Višća koji je postigao dva pogotka i upisao dvije asistencije.

Svih pet pogodaka je palo u prvom poluvremenu, a u samo 23 minute (od 20. do 43.) Višća je odigrao fantastično i tako riješio čitavu utakmicu.

Prvi je pogodak pao u sedmoj minuti igre, a strijelac je bio Napoleoni. U 20 je minuti Višća asistirao Inleru, a potom je i sam postigao dva pogotka - u 31. i 38. minuti.

Poluvrijeme i čitavu utakmicu zaključili su Višća sjajnom asistencijom petom i Adebayor koji je postavio konačnih 5:0.

Debi u dresu Basaksehira je upisao Riad Bajić koji je u 76. minuti zamijenio Mossoróa.

Izvor: Goal.com